به فروشگاه محصولات مجازی و دانلودی مکث فایل خوش آمدید * . * . * به مناسبت افتتاح فروشگاه 50 درصد تخفیف برای تمامی محصولات اعمال شده است. همچنین در صورت خرید کلی تخفیف های بیشتری در نظر گرفته شده که می توانید با مراجعه به صفحه "نرخ محصولات" از آن ها اطلاع یابید * . * . * اگر محصول موردنظر شما موجود نیست به پشتیبانی اطلاع دهید تا در اسرع وقت در فروشگاه مکث قرار گرفته و آماده خرید شود * . * . *

خرید مطمئن در فروشگاه مکث - فروشگاه محصولات مجازی مکث
X
تبلیغات
X
تبلیغات
زولا
< برای نتایج دقیقتر، فقط کلمه کلیدی را جستجو کنید. مثل:فلزکاری،اتوماسیون و... >

خرید مطمئن در فروشگاه مکث

بسمه تعالی

با تأییدات خداوند متعال و با استعانت از حضرت ولی عصر(عج) با آغاز سال 1394 که به فرموده مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نام گرفته است، وبسایت فروشگاهی مکث فایل به آدرس maxfiles.ir با اهدافی همچون دسترسی راحت دانش آموزان، دانشجویان و پژوهشگران به منابع تحقیقاتی، آموزش کسب و کارهای مختلف، آموزش روش های صحیح زندگی مطابق دین و فرهنگ کشور، رشد زیر ساخت های فضای مجازی و فعالیت های تحت وب و... فعالیت خود را آغاز کرد. فروشگاه مکث فایل کاملا پیرو قوانین مندرج در سایت کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بوده و  تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتریان و اطمینان از خریدشان بکار می گیرد. از همین رو مجوزها و مواردی که منجر به جلب اعتماد مشتریان خواهد شد در ذیل آمده است.

در آخر خواهشمندیم چنانچه محصولی را در فروشگاه یافتید که با قوانین و شرع مغایرت دارد و یا خود را مالک حقیقی آن می دانید از بخش پشتیبانی سایت به ما اطلاع دهید تا نسبت به حذف آن اقدام کنیم.

با تشکر - مدیریت مکث فایل

  

1- مفتخریم که اعلام کنیم فروشگاه مکث فایل از لحظه شروع به کار، در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت شده تا بدین ترتیب گامی در جهت جلب اعتماد مشتریان خود بردارد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به آدرس سایت مذکور به نشانی samandehi.ir و جستجوی آدرس maxfiles.ir در کادر جستجوی ثبت تارنما از صحت این موضوع مطلع شوید.
2- فروشگاه مکث فایل در جهت احترام به حقوق مشتریان خود و اطمینان از خرید گارانتی استرداد کامل وجه را ارائه داده است؛ به این معنا که چنانچه محصولات خریداری شده دارای نقص و ایرادی بودند و یا با توضیحات مندرج در سایت مغایرت داشتند، وجه پرداخت شده به طور کامل به حساب مشتری برگشت داده می شود.
3- خرید از فروشگاه مکث فایل با همکاری بانک ملت یا سامان و بواسطه درگاه امن این بانک ها صورت می پذیرد. فرقی نمی کند که کارت بانکی شما متعلق به کدام بانک است، تنها کافیست عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم باشد تا بتوانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. در صورت ناموفق بودن پرداخت وجه کسر شده ظرف مدت کوتاهی (حداکثر 48 ساعت) به کارت شما برگشت داده خواهد شد.
4- نماد اعتماد الکترونیکی از معتبرترین مجوزهای کسب و کارهای اینترنتی است که مشتریان وبسایت های فروشگاهی را از خرید مطمئن و هویت صاحبان فروشگاه ها را محرز می نماید. از همین رو فروشگاه مکث فایل نیز در صدد است تا بزودی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت و  نشان آن را در صفحه اصلی قرار دهد. انشاالله
5-