به فروشگاه محصولات مجازی و دانلودی مکث فایل خوش آمدید * . * . * به مناسبت افتتاح فروشگاه 50 درصد تخفیف برای تمامی محصولات اعمال شده است. همچنین در صورت خرید کلی تخفیف های بیشتری در نظر گرفته شده که می توانید با مراجعه به صفحه "نرخ محصولات" از آن ها اطلاع یابید * . * . * اگر محصول موردنظر شما موجود نیست به پشتیبانی اطلاع دهید تا در اسرع وقت در فروشگاه مکث قرار گرفته و آماده خرید شود * . * . *

راهنمای مراحل خرید فایل - فروشگاه محصولات مجازی مکث
X
تبلیغات
X
تبلیغات
زولا
< برای نتایج دقیقتر، فقط کلمه کلیدی را جستجو کنید. مثل:فلزکاری،اتوماسیون و... >

راهنمای مراحل خرید فایل

 

   آموزش مرحله به مرحله خرید فایل از فروشگاه مکث   

 

 
_________________________________________________________
 
مرحله اول: جستجـو و انـتـخـاب فایـل موردنظر
 
 
1. در قسمت فوقانی مطالب کادر "جستجوگر پیشرفته سایت" قرار دارد که می توانید به دلیل جلوگیری از اتلاف وقت و یا مقایسه کردن فایل های مشابه، از این قسمت بهره برده و در نهایت به محصول موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.(شکل 1)
 
(شکل 1) 
 
 
2. پس از یافتن محصول موردنظر و در صورت تمایل به خرید و دریافت آن، کافیست روی کلید نارنجی رنگ خرید با عنوان "خرید و دریافت فوری فایل" کلیک کنید.(شکل 2)
 
 (شکل 2)

 
در صورتی که به هر دلیل این کلید را مشاهده نکردید همچنین می توانید به روی متن "رفـتن به صفحـه خرید فایل" کلیک نمایید. 
 
 
_________________________________________________________
 
مرحله دوم: پرداخت آنلاین هزینه فایل موردنظر
 
 
3. حال صفحه جدیدی که در واقع سبد خرید شماست باز می شود. در این صفحه عنوان و قیمت ریالی محصول یا محصولات انتخابی شما درج شده و شما این امکان را دارید که نسبت به "حذف" یا "اضافه" کردن محصول/محصولات اقدام کنید.(شکل 3) 
 
 (شکل 3)

 
 
4. در صورتیکه اطلاعات محصول/محصولات، مورد تایید شما بود، مشخصات خواسته شده را در کادرهای زیر نوشته و سپس کلید "تایید سفارش و پرداخت آنلاین"  را بفشارید تا جهت پرداخت آنلاین به درگاه بانک متصل شوید.(شکل 4)
 
 (شکل 4)

 
نکته: از مشخصات شما جهت پیگیری های بعد از خرید (در صورت لزوم) استفاده خواهد شد، لذا از ایمیل و شماره تلفن همراه معتبر استفاده کنید. اما چنانچه به هر دلیلی مایل به درج مشخصات واقعی خود نبودید کادرهای مربوطه را با ایمیل: maxfiles.ir@gmail.com و شماره تلفن همراه: 09123456789 پر نمایید.
 
نکته: اگر پس از فشردن کلید "تایید سفارش و پرداخت آنلاین" به مرحله 5 (درگاه بانک) متصل نشدید و با خطای مرورگر مواجه شدید مطابق دستور زیر عمل کنید و به این ترتیب به مرورگر خود اجازه ورود به سایت هایی که با HTTPS شروع می شوند (درگاه های بانکی) را بدهید:
 
اگر مرورگر شما Internet Explorer هست روی گزینه Continue To This Website کلیک کنید.
  
 
اگر مرورگر شما Mozilla Firefox هست به ترتیب روی I Understand The Risk و Add Exception و Confirm Security Exception کلیک کنید.
  
 
اگر مرورگر شما Google Chrome هست روی گزینه Proceed anyway کلیک کنید.
در دستگاه های آندرویدی (گوشی و تبلت) به ترتیب روی Advanced و Proceed کلیک کنید.  
  
 
اگر مرورگر شما Safari هست روی گزینه Continue کلیک کنید.
 
5. در صفحه مربوط به درگاه بانک مشخصات خواسته شده کارت بانکی خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید و در نهایت روی کلید "پرداخت" کلیک کنید.(شکل 5)
 
(شکل 5)
 
نکته: رمز اینترنتی همان رمز دوم کارت شماست که از دستگاه های خودپرداز بانک صادرکننده کارت قابل دریافت است.
نکته: CVV2 عددی 3 یا 4 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی است.
 
 
6. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، به صفحه ای منتقل می شوید که کد پیگیری و شماره تراکنش بانکی را برای شما نمایش می دهد. پس از یادداشت کردن آن ها و برای ادامه روی گزینه "جهت دانلود اینجا کلیک کنید" کلیک نمایید.(شکل 6)
 
(شکل 6)
 
توجه: اگر بیشتر از یک محصول خریداری کردید با صفحه ای مانند شکل زیر(شکل 7) روبرو خواهید شد و باید یک به یک به روی گزینه های "جهت دانلود اینجا کلیک کنید" راست کلیک کرده و Open in New Tab را بزنید تا صفحه دانلود هر محصول به صورت جداگانه باز شود.
 
(شکل 7)

 
 
_________________________________________________________
 
مرحله سوم: نمایش لینک دانلود و دریافت فایل

 
7. آخرین صفحه ای که برای شما به نمایش در می آید در واقع صفحه حاوی لینک دانلود فایل می باشد و توصیه می کنیم آدرس این صفحه را از قسمت "adress bar" مرورگرتان کپی و تا دانلود کامل فایل آن را حفظ کنید؛ زیرا صفحه دانلود، بعد از خرید، تنها یکبار برای شما نمایش داده می شود.
حال کافیست به روی گزینه "دریافت لینک دانلود" کلیک کنید تا لینک ایجاد شود و سپس با کلیک به روی کلید "دانلود فایل" عملیات دانلود آغاز می گردد.(شکل 8)
 
(شکل 8)

 
8. فایل های فروشگاه مکث با فرمت zip فشرده شده و پس از دانلود ابتدا باید آنها را استخراج (Extract) کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید.(شکل 9)
 
(شکل 9)

 
نکته: فایل های فشرده کاملا سالم و فاقد هرگونه کلمه عبور هستند.